Gossip Girl Central
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako se obući kao Blair

+10
Blair <3
Wwinner
K.♥
Brooke_P_Davis
^^ Love ^^
♥Demi♥Lovato♥
J. Waldorf
*A&D*
Mouse
Anche
14 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kako se obući kao Blair  Empty Kako se obući kao Blair Pon Jun 28, 2010 11:55 pm

Anche

Anche
Admin
Admin

Blairin stil je veoma klasican i doteran. Njena garderoba je uvek besprekorna.

Suknje i haljine
Blair nikada ne nosi pantalone. Blair nosi samo suknje i haljine, zimi sa hulahopkama.

Kako se obući kao Blair  Blair-dresses

Klasicni komadi
Posto ona pohadja privatnu skolu, mnogi od Blairinih outfita odgovaraju skolskoj uniformi. To znaci da ona nosi mnogo kosulja sa ogrlicom, jednostavne suknje i kravate. Da bi ste upotpunili Blairin izgled, dodate rajf u jarkoj boji i hulahopke.

Kako se obući kao Blair  Blair-waldorf-tailored

Jarke boje
Blair uvek ukljucuje jarke boje. Ona nosi jarko crvene boje kaput preko mornarske haljince ili narandzaste dokolenice ispod svoje skolske uniforme. Njene omiljene boje su crvena, zuta i narandzasta.

Kako se obući kao Blair  Blair-waldorf-brights

Detalji
Blair je definitivno prava devojcica u srcu, i zbog toga, ona voli da joj ugrade zenskog dodira poput cipke u njene outfitove.

Kako se obući kao Blair  Blair-waldorf-girly

Oblacenje za spavanje
Blair cak i kada spava, izgleda veoma sik! Blair je poznato da se nosi satenska kucna haljina po kuci.

Kako se obući kao Blair  Blair-waldorf-loungewear

Blair voli rajfove
Blair uvek nosi rajfove. Blair nosi rajfove u svakom stilu koji mozete zamisliti.

Kako se obući kao Blair  Blair-headband1

Hulahopke
U zimskim mesecima, Blairina garderoba se vrti oko razih parova hulahopki.

Kako se obući kao Blair  Blair-waldorf-tights

Blairina kosa
Blair skoro uvek nosi svoju braon srednje dugu kosu koja lako gubi volumen.

Kako se obući kao Blair  Blair-waldorf-headband

Izvor

https://gossipgirl.forumsr.net

2Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Sub Avg 07, 2010 10:51 pm

Mouse

Mouse
Dizajner

Preslatka je...Nisam znao da nosi naočare, video sam maločas...

http://skinandhtmldesign.net

3Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Sub Avg 07, 2010 11:28 pm

Anche

Anche
Admin
Admin

da, nosi :D meni je slatka i sa naocarima...

https://gossipgirl.forumsr.net

4Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Sre Avg 18, 2010 6:22 pm

*A&D*

avatar
Blair's minion
Blair's minion

a glupo mi je sad to,kako se obuci kao ona...ali svejedno lepo sto ste postavili

5Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Sre Avg 18, 2010 6:58 pm

J. Waldorf

J. Waldorf
Climbing the social ladder
Climbing the social ladder

Meni je cool... :) Mozda neku devojku inspirise taj stil, ne mora da se stvarno 100% oblaci kao ona.. :)

6Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Sub Okt 16, 2010 8:17 am

♥Demi♥Lovato♥

♥Demi♥Lovato♥
Outsider
Outsider

Nikada se ne bih obukla kao ona,iskrenoo:)

7Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Pet Jul 22, 2011 9:21 pm

^^ Love ^^

^^ Love ^^
Blair's minion
Blair's minion

Meni se ona slatko oblaci,donekle slicno meni samoj!

8Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Ned Jul 24, 2011 9:43 am

Brooke_P_Davis

Brooke_P_Davis
Blair's minion
Blair's minion

predivna je :)) zbog nje sam i zavolela rajfove <33

9Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Uto Jul 26, 2011 10:38 am

K.♥

K.♥
Manhattan Princess/Prince
Manhattan Princess/Prince

Bas se lepo oblaci..

https://gossipgirl.forumsr.net/

10Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Uto Avg 09, 2011 5:11 pm

Wwinner

Wwinner
Admin
Admin

Meni se ona najlepse oblaci :)

11Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Pet Avg 26, 2011 4:37 pm

Blair <3

Blair <3
Outsider
Outsider

Meni se ona preslatko obali ^^

12Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Sub Avg 27, 2011 4:36 pm

Blair and Chuck <3

Blair and Chuck <3
Outsider
Outsider

Najlepsa je ^^

http://twitter.com/#!/AndjelaBASS

13Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Pon Sep 05, 2011 5:58 pm

Carla Elisabeth

Carla Elisabeth
Blair's minion
Blair's minion

Obozavala sam ju gledati kad je isla jos u skolu , i oni njeni rajfovi. Zao mi sto vise ne fura rajfove. To mi je bilo zakon.
Inace obozavam njen stajling

14Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Sub Sep 10, 2011 11:08 am

Chuck.Bass's.girlfriend

Chuck.Bass's.girlfriend
Blair's minion
Blair's minion

Fantastično se oblači. Možda čak bolje od Serene, koja je kao neka ikona stila. Mada se i ona super oblači. :D

15Kako se obući kao Blair  Empty Re: Kako se obući kao Blair Ned Nov 11, 2012 7:59 pm

*Blair&Chuck*

*Blair&Chuck*
Blair's minion
Blair's minion

Tek kad sam procitala da nikad ne nosi pantalone prevrtela sam celu seriju u glavi i provalila da stvarno nikad nije bila u pantalonama xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions