Gossip Girl Central
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Leighton Meester o svojoj muzici

+3
K.♥
*Iwona*
**Pipilota**
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Leighton Meester o svojoj muzici Empty Leighton Meester o svojoj muzici Ned Jul 25, 2010 3:24 pm

**Pipilota**

**Pipilota**
Climbing the social ladder
Climbing the social ladder

 Leighton Meester o svojoj muzici Leighton-Meester2


Gossip Girl zvezda i glumica Leighton Meester, kaže da ona dobija inspiraciju za svoju muziku iz svog ljubavnog života."Napisala sam par pesama o stvarima iz mog pravog životu,baš iz srca. Ne osećam se sada tako, ali kad se osvrnem pomislim kao, "Oh, vau, ja se stvarno toga sjecam" i te pjesme me ponekad vracaju u proslost" kaze ova 24-ogodišnjakinja.

O ličnim stvarima u svojim tekstovima ona kaze. " Budući da sam skoro sve napisala, ljudi sada imaju otvoren prozor u moj život,i znaju kako se osjecam u odredjenim trenucima".

Meester kaže da je njen album "mešavina poslednje četiri ili pet godina mog života", PopEater izveštava.
Umjetnica, koja igra clana višeg društva Bler Valdorf u Gossip Girl, nedavno je objavila singl Your Love is A Drug i otvorila se o tome šta se nada da ce slušaoci izvući iz njene pesme.

"Ako ti se svidja,onda komercijalni uspjeh i nije nesto,vazan je kvalitet.To je ono što ja osjećam u mojoj muzici,samo hocu da bude kvalitetna i da slusaoci osjete mene u mojim pjesmama."

2 Leighton Meester o svojoj muzici Empty Re: Leighton Meester o svojoj muzici Sub Jul 09, 2011 6:30 pm

*Iwona*

*Iwona*
Gossip Girl's hottest
Gossip Girl's hottest

dobar savet :)

3 Leighton Meester o svojoj muzici Empty Re: Leighton Meester o svojoj muzici Uto Jul 26, 2011 10:27 am

K.♥

K.♥
Manhattan Princess/Prince
Manhattan Princess/Prince

Slazem se..

https://gossipgirl.forumsr.net/

4 Leighton Meester o svojoj muzici Empty Re: Leighton Meester o svojoj muzici Uto Avg 09, 2011 5:15 pm

Wwinner

Wwinner
Admin
Admin

Lepo je sve rekla ^^ mislim da je to i poenta muzike :)

5 Leighton Meester o svojoj muzici Empty Re: Leighton Meester o svojoj muzici Čet Avg 25, 2011 11:37 am

Little girl <3

Little girl <3
Gossip Girl's hottest
Gossip Girl's hottest

Wwinner ::Lepo je sve rekla ^^ mislim da je to i poenta muzike :)

super je post.. potpuno se slazem Wink

6 Leighton Meester o svojoj muzici Empty Re: Leighton Meester o svojoj muzici Pet Avg 26, 2011 4:30 pm

Blair <3

Blair <3
Outsider
Outsider

Bas je lepo rekla ^^

7 Leighton Meester o svojoj muzici Empty Re: Leighton Meester o svojoj muzici Sub Avg 27, 2011 4:38 pm

Blair and Chuck <3

Blair and Chuck <3
Outsider
Outsider

Super je reklaa :D

http://twitter.com/#!/AndjelaBASS

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions