Gossip Girl Central
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Leona Lewis objašnjava zašto je Chace u njenom spotu

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Anche

Anche
Admin
Admin

Leona Lewis objašnjava zašto je Chace u njenom spotu  281x211

U slučaju da se pitate zašto se "Gossip Girl" zvezda Chace Crawford pojavljuje u spotu Leone Lewis "I Will Be", ona objašnjava da postoji veliki razlog što je odabrala baš njega.

"Ja sam veliki fan Gossip Girl-a" rekla je Associated Press-u. "Volim taj šou. Jednostavno ga volim. Volim modu. Zabavno je i mislim da je serija veoma cool."

Ima mnogo pevačica koje su talentovane...

"Da, veoma su talentovane — Amy Winehouse, Adele, Duffy," rekla je. "Stvarno talentovane pevačice i imaju velike glasovne mogućnosti. Ako imate pravi talenat, možete biti gde god poželite."

Dvadesetdvogodišnja pevačica takodje je snimila album Spirit, "Ima remixova na 'Bleeding Love'"rekla je. "Uključuje i pesmu'Run.', behind the scenes i te stvari. Stvarno je dobar."

Ne zna se još uvek šta će nositi na ceremoniji te večeri i ko će biti njen pratilac. "Razmišljala sam o outfit-u. Nisam sigurn ašta ću nositi."
Kada su je pitali ko će biti njen pratilac te večeri, ona se našalila: "Verovatno Clive!," misleći na Clive Davis-a, koji se veoma zalaže za njenu karijeru, "Ne znam."

Možda je Chace slobodan te večeri ...

Izvor

https://gossipgirl.forumsr.net

Wwinner

Wwinner
Admin
Admin

Inace, spot je divan :)

*Iwona*

*Iwona*
Gossip Girl's hottest
Gossip Girl's hottest

super je spot :)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions